{hrefBegin}
Košík{basketCount} {basketPrice}
{hrefEnd}
 
Vzdělávání

Metoda C.I.C. – vnitřní řízená očista organismu je velmi komplexní metoda a její úspěšnost je závislá na správné diagnostice a správném výběru doporučených preparátů ze širokého portfolia. K tomu je potřeba velké množství znalostí a zkušeností, proto je proces vzdělávání pro terapeuta klíčový.

Společnost Economy class company Vám na základě mnohaletých zkušeností nabízí ucelený systém přednášek a různých akcí. V této sekci najdete termíny a programy jednotlivých akcí, můžete se na ně zde přímo přihlásit.

Přestože můžete být člověk, který hledá vyřešení svých chronických zdravotních problémů nebo svých dětí, navštivte sekci Staňte se detoxikačním poradcem. Zde naleznete systém přednášek, kterými je třeba projít, abyste se mohl(a) stát kvalifikovaným detoxikačním poradcem. Nebojte se toho, že nejste zdravotník. Mnoho našich nejlepších terapeutů nejdříve přišlo s problémy, které si díky detoxikaci vyřešili, metoda je nadchla a dnes se terapeutické činnosti věnují na profesionální úrovni.

Pokud hledáte Certifikovaná centra, bulletiny Joalis, reference klientů či klinické studie naleznete je v sekci Metoda C.I.C..

Detoxikační poradci Joalis si v této sekci v záložce Kongresové dny mohou otevřít jednotlivé prezentace z kongresových dnů.

Registrace pro zasílání novinek na emailové adrese ecc@joalis.cz
(c) blackies.net