{hrefBegin}
Košík{basketCount} {basketPrice}
{hrefEnd}
 
Staňte se detoxikačním poradcem Joalis

Bolesti, psychické problémy, alergie, častá respirační onemocnění… Zajímá Vás účinná prevence? Chcete účelně řešit zdravotní problémy nejen svoje, ale i dalších lidí? Hledáte novou seberealizaci? Práci, která Vám bude přinášet nejenom peníze, ale i sebeuspokojení a bude Vás bavit?

Staňte se detoxikačním poradcem metody C.I.C. a pronikněte do tajemství preparátů Joalis!
Pochopíte mnoho věcí nejen o lidském těle, ale i o lidské psychice, emocích a lidské duši. Najdete mnoho nových přátel a lidí s podobným smýšlením. Pokud jste se rozhodli pro tuto cestu, je její nedílnou součástí provést také svoji vnitřní očistu.

Chcete-li se dozvědět více o systému vzdělávání a kreditů, přečtěte si bližší informace

Jak na to?
Společnost Economy Class Company s.r.o., Vám nabízí ucelený školící systém a mnoho doplňkových akcí. Pro účast na seminářích je nutná registrace. Tu můžete provést prostřednictvím poboček ECC s.r.o.:

Sídlo firmy: Na Výhledech 1234/8, 100 00 Praha 10, e-mail: eccpraha@joalis.cz, tel: 274 781 415
Exp. sklad: U Řepické zastávky 1293, 386 02 Strakonice: e-mail: ecc@joalis.cz , tel: 383 321 741
Body Centrum Brno, Vodní 16, e-mail: info@bodycentrum.cz, tel.: 545 241 303

Registrační číslo Vám umožní přihlašovat se na semináře a další vzdělávací akce (letní škola a kongresové dny). Dále toto číslo budete používat při nákupech produktů a při vstupu do diskuzí na tomto webu. Registrace Vám umožní využívat cenový bonusový program ECCklubu, tj. nakupování za zvýhodněné ceny. Vaše aktuální cenová skupina se odvíjí od Vašich uskutečněných nákupů za posledních 90 kalendářních dní. 

Seznamte se se systémem seminářů a navštivte sekci Semináře pro detoxikační poradce, kde si vyberete jednotlivé semináře a jejich termíny. Na tyto akce se můžete přihlásit přímo prostřednictvím našich stránek nebo Vás rádi přihlásíme přímo ve vzdělávacích centrech: 

Praha - email: eccpraha@joalis.cz, tel.: +420 274 781 415
Brno - email: info@bodycentrum.cz, tel.: +420 545 241 303
Ostrava - email: centrumostrava@joalis.cz, tel.: +420 553 034 370  Co budu potřebovat?

Pokud se rozhodnete stát detoxikačním poradcem metody C.I.C., budete potřebovat kromě času na studium, odhodlání a nadšení i diagnostický přístroj Salvia. Pro diagnostiku přístrojem Salvia potřebujete alespoň dvě základní sady ampulí. Sada č. 1 obsahuje základní toxiny a sada č. 2 základní orgány. Je možné také zakoupit počítačový program EAM set, který umožňuje komplexní podrobnou diagnostiku organismu. Více se můžete dozvědět v sekci Co je metoda C.I.C. Výhodou je, že tento diagnostický set je snadno přenositelný, takže ze začátku můžete pracovat třeba i v pronajatých prostorách, než si zařídíte své vlastní centrum.


Jak se mohu stát Certifikovaným C.I.C. centrem?
Pokud se stanete detoxikačním poradcem Joalis a začnete pracovat a sbírat zkušenosti, může se z Vás stát Osvědčený poradce. Osvědčení poradci jsou uveřejněni na webových stránkách naší společnosti. Jejich centra a kontakty na ně jsou pravidelnou součástí propagačních kampaní a inzertních projektů.

Podmínky pro získání označení Certifikované C.I.C. centrum jsou následující:

  • Aktivní účast na projektu detoxikační medicíny v České republice nejméně po dobu dvou let
  • Účast na seminářích, kongresech a školeních firem ECC a Joalis a získání 10 kreditů v průběhu každých dvou let. Přečtěte si bližší informace
  • Praktické zkušenosti s detoxikačními preparáty firmy Joalis
  • Měsíčně odebere minimálně 30 ks zboží. Tato podmínka neplatí pro absolventy Celoročního praktického kurzu, kteří složili závěrečnou zkoušku. Vyjímka je udělena na jeden rok.
  • Ovládat měření na přístroji Salvia
  • Výborné a psychologicky správné vedení detoxikační poradny
  • Příspěvky a kazuistiky do Bulletinu informační medicíny
  • Bezkonfliktní vztahy s firmou ECC a Joalis, dobrá platební morálka a bezdlužnost vůči firmě ECC
  • Další možností je absolvování Celoročního praktického kurzu a složení závěrečné zkoušky. Bližší informace k praktickému kruzu.

Tyto a další podmínky se sledují u všech zveřejněných Certifikovaných center. Zkoumá se úspěšnost při detoxikaci a bere se v úvahu také zpětná vazba z reakcí klientů jednotlivých center. Při výběru kteréhokoliv z uvedených center máte záruku, že se dostanete do rukou odborníkům, kteří se budou snažit Vám pomoci.

Registrace pro zasílání novinek na emailové adrese ecc@joalis.cz
(c) blackies.net