{hrefBegin}
Košík{basketCount} {basketPrice}
{hrefEnd}
 
{changeCurrency}
Staňte se detoxikačním poradcem Joalis

Bolesti, psychické problémy, alergie, častá respirační onemocnění… Zajímá Vás účinná prevence? Chcete řešit příčiny zdravotních obtíží nejen svých, ale i dalších lidí, kteří o to projeví zájem? Hledáte novou seberealizaci? Práci, která Vám bude přinášet nejen finanční hojnost, ale i sebeuspokojení a bude Vás bavit?

Staňte se detoxikačním poradcem informační metody a pronikněte do tajemství preparátů Joalis!
Pochopíte mnoho věcí nejen o lidském těle, ale i lidské psychice, emocích a lidské duši. Najdete mnoho nových přátel a lidí s podobným smýšlením. Pokud jste se rozhodli pro tuto cestu, je její nedílnou součástí provést také svoji vnitřní očistu.

Chcete-li se dozvědět více o systému vzdělávání a kreditů, přečtěte si bližší informace

Jak na to?
Společnost ECONOMY CLASS COMPANY s.r.o. nabízí ucelený školící systém a mnoho doplňkových akcí. Pro účast na seminářích je nutná registrace. Tu můžete provést prostřednictvím následujících center:

Centrum diagnostiky, výuky a distribuce v Praze:
Na Výhledech 1234/8, 100 00 Praha 10, e-mail: eccpraha@joalis.cz, tel: +420 739 639 134
Centrum diagnostiky, výuky a distribuce v Brně:
Body Centrum, Vodní 16, 602 00 Brno, e-mail: p.smehlik@bodycentrum.cz, tel: +420 545 241 303 
Centrum diagnostiky, výuky a distribuce v Ostravě:
Pražákova 218/7, 709 00 Ostrava - Mar. Hory, e-mail: centrumostrava@joalis.cz, tel.: +420 730 517 776
Expediční centrum ve Strakonicích:
U Řepické zastávky 1293, 386 02 Strakonice: e-mail: ecc@joalis.cz , tel: +420 383 321 741

Registrační číslo Vám umožní přihlašovat se na semináře a další vzdělávací akce (letní škola a kongresové dny). Dále toto číslo budete používat při nákupech produktů a při vstupu do diskuzí na tomto webu. Registrace Vám umožní využívat cenový bonusový program ECCklubu, tj. nakupování za zvýhodněné ceny. Vaše aktuální cenová skupina se odvíjí od Vašich uskutečněných nákupů za posledních 90 kalendářních dní. 

Seznamte se se systémem seminářů a navštivte sekci Semináře pro detoxikační poradce, kde si vyberete jednotlivé semináře a jejich termíny. Na tyto akce se můžete přihlásit přímo prostřednictvím našich webových stránek www.eccklub.cz   Co budu potřebovat?

Pokud se rozhodnete stát detoxikačním poradcem informační metody, budete potřebovat kromě času na studium, odhodlání a nadšení i diagnostický přístroj Salvia. Pro diagnostiku přístrojem Salvia potřebujete alespoň dvě základní sady ampulí. Sada č. 1 obsahuje základní toxiny a sada č. 2 základní orgány. Je možné také zakoupit počítačový program EAM set, který umožňuje komplexní podrobnou diagnostiku organismu. Více se můžete dozvědět v sekci Co je informační metoda Výhodou je, že tento diagnostický set je snadno přenositelný, takže ze začátku můžete pracovat třeba i v pronajatých prostorách, než si zařídíte své vlastní centrum.


Jak se mohu stát Certifikovaným centrem informační metody?
Pokud se stanete detoxikačním poradcem Joalis a začnete pracovat a sbírat zkušenosti, může se z Vás stát Osvědčený poradce. Osvědčení poradci jsou uveřejněni na webových stránkách naší společnosti. Jejich centra a kontakty na ně jsou pravidelnou součástí propagačních kampaní a inzertních projektů.

Podmínky pro získání označení Certifikované centrum informační metody jsou následující:

  • Aktivní účast na projektu detoxikační medicíny v České republice nejméně po dobu dvou let
  • Účast na seminářích, kongresech a školeních firem ECC a Joalis a získání 10 kreditů v průběhu každých dvou let. Přečtěte si bližší informace
  • Praktické zkušenosti s detoxikačními preparáty firmy Joalis
  • Měsíční odběr minimálně 30 ks zboží. Tato podmínka neplatí pro absolventy Celoročního praktického kurzu, kteří složili závěrečnou zkoušku. Výjimka je udělena na jeden rok.
  • Ovládat testování na přístroji Salvia
  • Výborné a psychologicky správné vedení detoxikační poradny
  • Příspěvky a kazuistiky do Bulletinu informační medicíny
  • Bezkonfliktní vztahy s firmou ECC a Joalis, dobrá platební morálka a bezdlužnost vůči firmě ECC
  • Další možností je absolvování Celoročního praktického kurzu a složení závěrečné zkoušky. Bližší informace k praktickému kurzu.

Tyto a další podmínky se sledují u všech zveřejněných Certifikovaných center. Zkoumá se úspěšnost při detoxikaci a bere se v úvahu také zpětná vazba z reakcí klientů jednotlivých center. Při výběru kteréhokoliv z uvedených center máte záruku, že se dostanete do rukou odborníků, kteří se budou snažit Vám pomoci.

Registrace pro zasílání novinek na emailové adrese ecc@joalis.cz
(c) blackies.net