{hrefBegin}
Košík{basketCount} {basketPrice}
{hrefEnd}
 
Letní škola

Letní škola je název pro intenzivní letní výukový kurz. Součástí tohoto kurzu je bohatý přednáškový program. Jeho součástí jsou nejenom odborné přednášky na různá témata, ale i příspěvky zkušených terapeutů a prostor pro výměnu zkušeností. Na této letní škole kromě kvalitní výuky poznáte také velké množství lidí, kteří s metodou C.I.C. pracují a můžete nasbírat zkušenosti nejen z praxe, ale i jak vést Vaši praxi, jak si zařídit detoxikační centrum a další.

Pořádání Letních škol je již tradiční událostí konanou pro příznivce informační medicíny. Každý rok se snažíme pořádat Letní školu v novém příjemném prostředí. Každá Letní škola přinesla mnoho zajímavých témat a podnětů pro nové i dlouholeté terapeuty.

Šestnáctý ročník Letní školy Joalis má své místo, čtyřhvězdičkový hotel Vitality v malebném podhůří Beskyd (obec Vendryně). Útulný hotel, který má vše, co potřebujeme - nadstandartní servis a příjemný personál. Termín stanovíme opět v červenci 2022 (datum upřesníme). 

Kromě zajímavých přednášek na témata informační medicíny, příběhů z praxe, atd. se budete moci oddat relaxaci v hotelu, kde nechybí ani skvěle vybavené wellness centrum (najdete zde například masážní whirpool, inhalační solnou lázeň, masážní sprchy, Kneippovy lázně či finskou saunu).   Přihlášky a informace: ECC s.r.o., U Řepické zastávky 1293, 386 02 - Strakonice  : e-mail: ecc@joalis.cz, Martina Bernadová, mob.: 734 751 814

Fotogalerie minulých ročníků : https://www.joalis.cz/vzdelavani/letni-skola/minule-rocniky

Těšíme se další inspirativní setkání v krásných Beskydech!


Přihláška :Letní škola 2021
 
Podívejte se i na programy minulých ročníků Letních škol, které byly pořádány v Táboře (2009), ve Frymburku (2010 a 2011), Špindlerově Mlýně (2012), Priessnitzových lázních, Jeseník (2013 a 2014), v Lednici (2015 a 2016), Špindlerův Mlýn - Harmony Club Hotel (2017, 2018, 2019).
Registrace pro zasílání novinek na emailové adrese ecc@joalis.cz
(c) blackies.net