{hrefBegin}
Košík{basketCount} {basketPrice}
{hrefEnd}
 
{changeCurrency}
Letní škola

 

Letní škola 2024
21. - 26. července - PARKHOTEL HLUBOKÁ

Osmnáctý ročník Letní školy Joalis se opět uskuteční v LH Parkhotel Hluboka v blízkosti zámku Hluboká nad Vltavou, jednoho z nejnavštěvovanějších zámků v ČR. Kromě zajímavých přednášek na témata informační metody a příběhů z praxe nebude chybět ani relaxace, ranní cvičení a procházky přírodou.

Letní škola je náš pravidelný intenzivní letní výukový kurz. Jeho součástí je bohatý přednáškový program – nejenom odborné přednášky na různá témata, ale i příspěvky zkušených terapeutů, workshopy a prostor pro výměnu zkušeností. Na Letní škole Joalis kromě kvalitní výuky poznáte také mnoho lidí, kteří s informační metodou pracují a můžete od nich nasbírat cenné zkušenosti z praxe, ale i rady, jak si zařídit svou poradnu, své detoxikační centrum. Zkrátka každá Letní škola přináší mnoho zajímavých témat a podnětů pro nové i dlouholeté terapeuty!

Každý rok se snažíme pořádat Letní školu v příjemném prostředí, děkujeme za vaše odpovědi na naši anketu. Každá akce je pro nás velkým závazkem, vždy se snažíme vyhovět všem přáním účastníků LŠ, proto je pro nás zpětná vazba velmi důležitá.
Čtyřhvězdičkový LH Parkhotel Hluboká se nachází v blízkosti zámku Hluboká nad Vltavou. Menší hotel je situovaný v centru a zároveň v dosahu příjemných procházek přírodou. Hluboká nad Vltavou je atraktivní destinací se široce rozvinutou turistickou a sportovní infrastrukturou s celoročním využitím mnoha možností pro pasivní i aktivní trávení volného času.
LH Parkhotel **** Hluboká disponuje výhodnou polohou, v blízkosti hotelu je autobusová zastávka, jsou k dispozici také parkovací místa. V dohledu je Munický rybník, na jehož břehu stojí lovecký barokní zámek Ohrada, u kterého se rozprostírá zoologická zahrada. V kombinaci s ubytováním nebo službami relaxačního centra je umožněno propojit intenzivní vzdělávání s odpočinkem těla i mysli. Wellness centrum nabízí privátní lázně, masážní místnosti. Dále můžete využít finskou a parní saunu, relaxační místnost a fitness centrum s cardio zónou a posilovacími stroji (vstup pro hotelové hosty zdarma).

Přihláška pro rok 2024 se připravuje přihláška 2024

Témata : budou upřesněna cca v březnu 2024

 

KALKULACE LETNÍ ŠKOLY - 21. - 26. 7. 2024

   

Jednolůžkový pokoj

17.800 Kč

Pobyt, plná penze s rautem,
skripta, přednášky a dárek

Dvoulůžkový pokoj (dva poradci na pokoji)

14.000 Kč

Pobyt, plná penze s rautem,
skripta, přednášky a dárek

Poradce bez ubytování se stravou (obědy a večeře)

8.500 Kč

Obědy a večeře, raut, skripta,
přednášky, dárek

Poradce bez ubytování i stravy (přednášky)

6.000 Kč

Přednášky a slavnostní raut

 

 

 

rodina - plná penze

12.800 Kč

Pobyt, plná penze s rautem

rodina - polopenze

9.100 Kč

Pobyt, snídaně a večeře

 

Přihlášky a informace: ECC s.r.o., U Řepické zastávky 1293, 386 02 - Strakonice , e-mail: ecc@joalis.cz, Martina Bernadová, mob.: 734 751 814

Fotogalerie minulých ročníků : https://www.joalis.cz/vzdelavani/letni-skola/minule-rocniky

Těšíme se další inspirativní setkání na jihu Čech!

 
Podívejte se i na programy minulých ročníků Letních škol, které byly pořádány v Táboře (2009), ve Frymburku (2010 a 2011), Špindlerově Mlýně (2012), Priessnitzových lázních, Jeseník (2013 a 2014), v Lednici (2015 a 2016), Špindlerův Mlýn - Harmony Club Hotel (2017, 2018, 2019).
Registrace pro zasílání novinek na emailové adrese ecc@joalis.cz
(c) blackies.net