{hrefBegin}
Košík{basketCount} {basketPrice}
{hrefEnd}
 
Letní škola

Letní škola je název pro intenzivní letní výukový kurz. Součástí tohoto kurzu je bohatý přednáškový program. Jeho součástí jsou nejenom odborné přednášky na různá témata, ale i příspěvky zkušených terapeutů a prostor pro výměnu zkušeností. Na této letní škole kromě kvalitní výuky poznáte také velké množství lidí, kteří s metodou C.I.C. pracují a můžete nasbírat zkušenosti nejen z praxe, ale i jak vést Vaši praxi, jak si zařídit detoxikační centrum a další.

Pořádání Letních škol je již tradiční událostí konanou pro příznivce informační medicíny. Každý rok se snažíme pořádat Letní školu v novém příjemném prostředí. Každá Letní škola přinesla mnoho zajímavých témat a podnětů pro nové i dlouholeté terapeuty.

Patnáctý ročník Letní školy Joalis má svůj termín i místo. Tentokrát se přesuneme do čtyřhvězdičkového hotelu Vitality v malebném podhůří Beskyd (obec Vendryně), a to v termínu od 18. - 23. července 2021

Kromě zajímavých přednášek na témata informační medicíny, příběhů z praxe, atd. se budete moci oddat relaxaci v hotelu, kde nechybí ani skvěle vybavené wellness centrum (najdete zde například masážní whirpool, inhalační solnou lázeň, masážní sprchy, Kneippovy lázně či finskou saunu). 


Přihlášky a informace: ECC s.r.o., U Řepické zastávky 1293, 386 02 - Strakonice  :    
e-mail: ecc@joalis.cz, Martina Bernadová, mob.: 734 751 814


Těšíme se další inspirativní setkání v krásných Beskydech!


 
Podívejte se i na programy minulých ročníků Letních škol, které byly pořádány v Táboře (2009), ve Frymburku (2010 a 2011), Špindlerově Mlýně (2012), Priessnitzových lázních, Jeseník (2013 a 2014), v Lednici (2015 a 2016), Špindlerův Mlýn - Harmony Club Hotel (2017, 2018, 2019).
Registrace pro zasílání novinek na emailové adrese ecc@joalis.cz
(c) blackies.net