{hrefBegin}
Košík{basketCount} {basketPrice}
{hrefEnd}
 
Letní škola

Letní škola je název pro intenzivní letní výukový kurz, jehož součástí je bohatý přednáškový program. Jedná se nejen o odborné přednášky na různá témata, ale i příspěvky zkušených terapeutů a je zde i prostor pro výměnu zkušeností. Vedle kvalitní výuky na této akci poznáte velké množství lidí, kteří s informační metodou pracují. Můžete od nich nasbírat zkušenosti nejen z praxe, ale i jak vést Vaši praxi, jak si zařídit detoxikační centrum a další.

Pořádání Letních škol je již tradiční událostí konanou pro příznivce informační medicíny. Každý rok se snažíme pořádat Letní školu v novém příjemném prostředí. Každá Letní škola přinesla mnoho zajímavých témat a podnětů pro nové i dlouholeté terapeuty.

Letní škola 2023 - 16. -  21. července - PARKHOTEL HLUBOKÁ

Letní škola Joalis se tentokrát uskuteční v LH Parkhotel Hluboka v blízkosti zámku Hluboká nad Vltavou. - jednoho z nejnavštěvovanějších zámků v ČR. Kromě zajímavých přednášek na témata informační metody, příběhů z praxe, nebude chybět ani relaxace a procházky přírodou.

Sedmnáctý ročník už má tedy své místo!

Letní škola je náš pravidelný intenzivní letní výukový kurz. Součástí je bohatý přednáškový program – nejenom odborné přednášky na různá témata, ale i příspěvky zkušených terapeutů, workshopy a prostor pro výměnu zkušeností. Na Letní škole Joalis kromě kvalitní výuky poznáte také mnoho lidí, kteří s informační metodou pracují, a můžete nasbírat zkušenosti nejen z praxe, ale i rady, jak vést praxi, jak si zařídit detoxikační centrum. Zkrátka – každá Letní škola přinesla mnoho zajímavých témat a podnětů pro nové i dlouholeté terapeuty! Každý rok se snažíme pořádat Letní školu v novém příjemném prostředí, děkujeme za vaše odpovědi na naši anketu. Každá akce je pro nás velkým závazkem, vždy se snažíme vyhovět všem přáním. Bohužel, mnoho hotelů už na růst cen odpovědělo zdražením, někteří ani nedokázali cenu na další rok garantovat. Letos pro nás bylo hlavním úkolem pokud možno udržet ceny za pobyt a stravu, které se ve většině hotelů odpovídající kvality zvýšily o 15–20 %.
Sedmnáctý ročník už má své místo, a to čtyřhvězdičkový LH Parkhotel Hluboká – v blízkosti zámku Hluboká nad Vltavou. Menší hotel je situovaný v centru a zároveň v dosahu příjemných procházek přírodou, a zatím je rezervovaný pouze pro nás! Věříme, že se sejdeme v hojném počtu a tím si zajistíme soukromí. Hluboká nad Vltavou je atraktivní destinací se široce rozvinutou turistickou a sportovní infrastrukturou s celoročním využitím mnoha možností pro pasivní i aktivní trávení volného
času.
LH Parkhotel **** Hluboká disponuje výhodnou polohou, v blízkosti hotelu je autobusová zastávka i parkovací místa k dispozici. V dohledu je Munický rybník, na jehož břehu stojí lovecký barokní zámek Ohrada, u kterého se rozprostírá zoologická zahrada. V kombinaci s ubytováním nebo službami relaxačního centra je umožněno propojit intenzivní vzdělávání s odpočinkem mysli. Wellness centrum nabízí privátní lázně, masážní místnosti. Dále můžete využít finskou a parní saunu, relaxační místnost a fitness centrum s cardio zónou a posilovacími stroji (vstup pro hotelové hosty zdarma).
Jeden den můžeme společně vyrazit do malebné jihočeské vesničky Holašovice, která díky statkům ve stylu jihočeského selského baroka patří mezi nejhezčí vesnice (památka UNESCO)
nebo si prohlédnout nedaleké jihočeské Stonehenge. Témata přednášek zveřejníme v průběhu března na
webových stránkách. Stejně jako v loňském roce, chceme program doplnit o více praktických přednášek a workshopů. Je pro nás důležité, abyste si z Letních škol odnášeli co možná nejvíce užitečných a použitelných informací.

Přihláška ke stažení přihláška 2023

 

  

KALKULACE LETNÍ ŠKOLY - 16. - 21. 7. 2023

   

Jednolůžkový pokoj

17.800 Kč

Pobyt, plná penze s rautem,
skripta, přednášky a dárek

Dvoulůžkový pokoj (dva poradci na pokoji)

14.000 Kč

Pobyt, plná penze s rautem,
skripta, přednášky a dárek

Poradce bez ubytování se stravou (obědy a večeře)

8.500 Kč

Obědy a večeře, raut, skripta,
přednášky, dárek

Poradce bez ubytování i stravy (přednášky)

6.000 Kč

Přednášky a slavnostní raut

 

 

 

rodina - plná penze

12.800 Kč

Pobyt, plná penze s rautem

rodina - polopenze

9.100 Kč

Pobyt, snídaně a večeře

 

Přihlášky a informace: ECC s.r.o., U Řepické zastávky 1293, 386 02 - Strakonice , e-mail: ecc@joalis.cz, Martina Bernadová, mob.: 734 751 814

Fotogalerie minulých ročníků : https://www.joalis.cz/vzdelavani/letni-skola/minule-rocniky

Těšíme se další inspirativní setkání na jihu Čech!

 
Podívejte se i na programy minulých ročníků Letních škol, které byly pořádány v Táboře (2009), ve Frymburku (2010 a 2011), Špindlerově Mlýně (2012), Priessnitzových lázních, Jeseník (2013 a 2014), v Lednici (2015 a 2016), Špindlerův Mlýn - Harmony Club Hotel (2017, 2018, 2019).
Registrace pro zasílání novinek na emailové adrese ecc@joalis.cz
(c) blackies.net