{hrefBegin}
Košík{basketCount} {basketPrice}
{hrefEnd}
 
{changeCurrency}
Akné jako onemocnění kůže. Princip vzniku akné a možné příčiny jeho vzniku v souvislosti s věkem, hormonálním systémem a metabolickými procesy v organismu. Řešení problému akné pomocí celostní medicíny.
Alergie, příčiny jejího vzniku a princip alergické reakce v organismu. Vývoj výskytu alergií v populaci během doby. Řešení alergií pomocí celostní medicíny.
Informační metoda jako možnost řešení zdravotních obtíží. Stručné vysvětlení principu metody a způsob užití; nejčastěji řešené obtíže. Spojení Informační metody a lidské psychiky.
Co to jsou dioxiny? Kde v přírodě se vyskytují a proč? Jak se dostávají do lidského organismu? Jak škodí lidskému zdraví a co můžeme udělat pro jejich odstranění?
Souvislost psychické pohody s imunitou. Stav dýchacích cest může ovlivňovat nálady a sebevědomí. Preparát vhodný pro detoxikaci okruhu plic – RespiHelp.
Lidské emoce a pentagram. Překonávání emocí pomocí jejich symbolických obrazů. Emoce jako proces v lidském organismu.
Lidské emoce a pentagram. Emoce okruhu sleziny – nekonečné přemýšlení, starostlivosti a rozebírání věcí. Možnosti zvládnutí této emoce pomoci archetypů – obrazů spojených s danými emocemi. Preparáty vhodné k detoxikaci organismu v souvislosti s emocemi, které jsou spojeny se starostlivostí a přemýšlivostí.
Důvody hyperaktivity u dětí a příčiny častého výskytu v dnešní době. Projevy hyperaktivity u dětí a dopad na jejich okolí. Možnosti řešení tohoto problému pomocí celostní medicíny.
Stres v dnešní době jako nedílná součást života. Jakým způsobem nám může metoda C.I.C. pomoci při řešení stresu a jaké orgány se stresem souvisejí.
Po onemocnění mého manžela nám všem začaly špatné časy. Manžel prodělal dle lékařů min. 2 mozkové mrtvice, kterým předcházela srdeční arytmie. Jeho zdravotní stav nebyl dobrý. Špatně chodil, pravá noha mu působila při chůzi značné problémy, zakopával, nohu táhl za sebou, špatně mluvil.
Bylo to na začátku května 2006, když mě na zahradě štípla do kotníku levé nohy velká moucha - ovád. Řekla jsem si: "To je toho, naskočí pupenec a za pár dní zmizí." A skutečně, jak jsem si předpověděla, tak se i stalo. Pupenec za pár dní zmizel.
Pocity související s okruhem srdce. Toxiny, které se v srdci mohou vyskytovat, a řešení jejich detoxikace.
Vhodná strava v těhotenství a při kojení. Obsahy potravin a jejich vhodnost. Možné metabolické problémy spojené s těhotenstvím. Důležité výživové látky určující budoucí vývoj dítěte.
Záněty horních cest dýchacích u dětí. Virové a bakteriální zátěže způsobující tyto záněty, způsoby jejich proniknutí do organismu. Imunitní procesy v organismu. Možná řešení pomocí celostní medicíny.
Tuky mají mezi lidmi skoro stejně špatnou pověst jako politikové nebo mezi zahrádkáři plž španělský či mezi ochránci přírody bolševník. Zkrátka slušný člověk se při vyslovení slova tuk pokřižuje, protože to znamená buď tuk uložený na těle v partiích, kde by být nemusel, anebo přímé spojení s nejčastější příčinou smrti, kardiovaskulárními chorobami.
Počasí už přesně odpovídá podzimním dnům. Pomalu přichází zima a s ní častá nachlazení dýchacích cest. Počasí tohoto období totiž přesně vystihuje emoce, se kterými jsou dýchací cesty spojeny – tedy melancholie, smutek nebo deprese. Rok bude pomalu končit. Podzim je čas loučení, dušiček a zamýšlení se nad sebou samým. Jakou má souvislost psychická pohoda s imunitou?
Registrace pro zasílání novinek na emailové adrese ecc@joalis.cz
(c) blackies.net