{hrefBegin}
Košík{basketCount} {basketPrice}
{hrefEnd}
 
Kontakty

Sídlo společnosti:

ECONOMY CLASS COMPANY s.r.o.
Na Výhledech 1234/8
100 00 Praha 10
Vedení společnosti:

Mgr. Marie Vilánková - jednatelka a majitelka společnosti


 
Ing. Vladimír Jelínek – majitel společnosti
Vzdělávací centrum:

Na Výhledech 1234/8
100 00 Praha 10

Kateřina Babušková – vedoucí vzdělávácího centra a administrativní pracovník
eccpraha@joalis.cz
mobil: +420 739 639 134

Mým úkolem je  organizace vzdělávacího centra Na Výhledech. Můžete za mnou přijít z jakoukoliv otázkou a já vám na ni ráda odpovím. Můžete u mne nakoupit  preparáty, testovací přístroj Salvia a vše potřebné pro detoxikační poradce. Objednávání speciálních preparátů. Obracejte se na mne, žádáte-li o změnu svých osobních údajů v centrální databázi ECC, potřebujete-li vědět, v jaké cenové kategorii jste právě zařazeni.  Ráda Vám vysvětlím systém vzdělávání, pomohu s registrací do ECCklubu a přihlásím Vás na semináře, kongresy a letní školu.
Vzhledem k tomu, že v sídle firmy se konají vzdělávací semináře a zkoušky, pomáhám organizačně i při těchto akcích.  Další z mých povinností je administrace stránek www.eccklub.cz a www.joalis.cz. Pokud tedy budete mít jakékoli připomínky ke stránkám, či budete potřebovat na stránky vložit nějakou aktuální informaci např. o plánovaných přednáškách, nebo jste zapomněli heslo pro přístup, obraťte se na mne.

Praha, Centrum informační metody:

Křišťanova 1678/20
130 00 Praha 3 - Žižkov
Jana Pavlíková - administrativní vedoucí centra
centrum@joalis.cz
mobil: +420 734 378 899

Mám na starosti vedení centra a zajišťuji jeho zásobování. Můžete se u mě objednat na diagnostiku v centru. Organizuji terapeutům jejich objednávkový kalendář, radím klientům a prodávám jim přípravky Joalis. 
V mé kompetenci je také správa Bazaru na stránkách www.eccklub.cz. Proto v případě, že nabízíte či poptáváte testovací přístroj Salvia, testovací sady nebo jiné potřeby pro detoxikační poradce, neváhejte mne kontaktovat a já Váš inzerát ráda zveřejním.


Ostrava, Centrum informační metody:

Pražákova 218/7
709 00 Ostrava - Mariánské Hory 
Jana Stankušová - administrativní vedoucí centra
centrumostrava@joalis.cz
mobil: +420 730 517 776
tel.: +420 553 034 370


Expediční centrum:

U Řepické zastávky 1293
386 02 Strakonice 

Lenka Bergerová -  logistika skladu
ecc@joalis.cz
mobil: +420 604 247 774
tel.: +420 383 321 741

Mám na starosti bezchybné fungování expedičního centra, zodpovídám za včasné a správné odesílání zásilek. Do mé pracovní náplně patří také evidence a objednávání speciálních přípravků.
Mým dalším úkolem je plynulé objednávání a zásobování expedičního centra přípravky Joalis a doplňkovým sortimentem. U výrobků Joalis dbám na co možná nejnižší potřebnou zásobu skladu, abychom mohli uspokojit požadavky zákazníků z celé republiky vždy preparátem dle nejnovější receptury, zároveň archivuji atesty našich produktů.  
Obracejte se na mne, pokud si chcete objednat zboží, žádáte-li o změnu svých osobních údajů v centrální databázi ECC, potřebujete-li vědět, v jaké cenové kategorii jste právě zařazeni. Kontaktujte mě také v případě, že čekáte na svou zásilku déle než dva pracovní dny, zásilka přišla poškozená nebo obsahuje jiné zboží, než jste si objednali.
Pokud chcete změnit adresu pro doručování informačního Bulletinu Joalis či máte problémy s jeho dodáním, napište mi. Velmi ráda Vám pomohu.

Martina Bernadová -  marketing
eamw@joalis.cz
mobil: +420 734 751 814
tel.: +420 383 321 741
 
Moje pracovní povinnosti se skládají z několika částí. Mezi nejdůležitější patří servis pro Vaše programy EAM set. Připravuji je pro Vás k prodeji a zároveň se na mne obracejte, pokud chcete svůj EAMset aktualizovat, budu mít pro Vás vždy připravenou nejaktuálnější verzi programu. Zároveň se starám o rozesílání informačních tiskovin a emailů. Mám na starosti rozšiřování povědomí o informační metodě a produktech Joalis nejen mezi veřejností, ale i mezi detoxikačními poradci. Proto pro Vás například připravuji pravidelné Infodopisy.  Další důležitou činností je plánování a pořádání různých akcí (kongresy, letní škola, účast na veletrzích), ale také vytváření celého harmonogramu vzdělávání pro získání Detoxikačního poradce Joalis.  Mezi mé povinnosti také patří evidence a kontrola Certifikovaných center, aktualizace údajů o nich a oslovení detoxikačních poradců, kteří splňují podmínky pro získání Certifikovaného centra.
Budete-li mít jakékoliv dotazy či požadavky týkající se firmy a jejího chodu, napište mi. Ráda Vám se vším pomohu.


Renata Starcová - fakturantka, účetní
r.starcova@joalis.cz

Mým úkolem jsou platby faktur našim dodavatelům a také od našich zákazníků. Jedná se o platby faktur za zboží, dále vyhledávání a kontrola plateb za kongresy, semináře s osobní účastí, letní školy a následné vystavování faktur. Můžete se na mě kdykoliv obracet s dotazy v rámci mých pracovních úkolů.

Jitka Špírková, Věra Čechová- expediční pracovnice
expedice@joalis.cz

Mezi naše povinnosti patří včasná a bezchybná expedice zboží, které jste si u nás objednali. Hlídáme expiraci odesílaného zboží a jeho správnou šarži. Dbáme na správné uložení sortimentu ve skladu distribučního centra. Dalším důležitým úkolem je příjem, kontrola a uložení zboží od dodavatelů. Jsem rádi, že Vám můžeme rozesílat informační materiály a další tiskoviny.

Registrace pro zasílání novinek na emailové adrese ecc@joalis.cz
(c) blackies.net