{hrefBegin}
Košík{basketCount} {basketPrice}
{hrefEnd}
 
Kontakty
Sídlo společnosti:
Economy class company s.r.o.
Na Výhledech 1234/8
100 00 Praha 10
tel: +420 274 781 415
e-mail: eccpraha@joalis.cz
mobil: +420 739 639 134


Vedení společnosti:

Mgr. Marie Vilánková - jednatelka a majitelka společnosti


 
Ing. Vladimír Jelínek – majitel společnostiSídlo firmy:

Eva Řeháčková
– vedoucí distribučního centra a administrativní pracovník

eccpraha@joalis.cz
tel.: +420 274 781 415
mobil: +420 739 639 134

Mým úkolem je  organizace distribučního centra Na Výhledech. Můžete za mnou přijít z jakoukoliv otázkou a já vám na ní ráda odpovím. Můžete u mne nakoupit  preparáty, testovací přístroj Salvia a vše potřebné pro detoxikační poradce. Objednávání speciálních preparátů. Obracejte se na mne, žádáte-li o změnu svých osobních údajů v centrální databázi ECC, potřebujete-li vědět, v jaké cenové kategorii jste právě zařazeni.  Ráda Vám vysvětlím systém vzdělávání, pomohu s registrací do ECCklubu a přihlásím Vás na semináře, kongresy a letní školu.
Vzhledem k tomu, že v sídle firmy se konají vzdělávací semináře a zkoušky, pomáhám organizačně i při těchto akcích.  Další z mých povinností je administrace stránek www.eccklub.cz a www.joalis.cz. Pokud tedy budete mít jakékoli připomínky ke stránkám, či budete potřebovat na stránky vložit nějakou aktuální informaci např. o plánovaných přednáškách, nebo jste zapomněli heslo pro přístup, obraťte se na mne.


Praha, Centrum C.I.C. metody:
Křišťanova 1678/20
30 00 Praha 3 - Žižkov


Jana Pavlíková - administrativní vedoucí centra
centrum@joalis.cz
mobil: +420 734 378 899

Mám na starosti vedení centra a zajištění jeho zásobování. Organizuji terapeutům jejich objednávkový kalendář, radím klientům a prodávám jim doporučené preparáty od detoxikačních poradců. Můžete se u mě objednat na diagnostiku v centru.
V mé kompetenci je také správa Bazaru na stránkách www.eccklub.cz. Proto v případě, že nabízíte či poptáváte testovací přístroj Salvia, testovací sady, nebo jiné potřeby pro detoxikační poradce, neváhejte mne kontaktovat a já Váš inzerát ráda zveřejním.Ostrava, Centrum C.I.C. metody:
Pražákova 218/7
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

 
Jana Stankušová - administrativní vedoucí centra
centrumostrava@joalis.cz
tel.: 553 034 370
mobil: 730 517 776
 
 
Expediční centrum:
U Řepické zastávky 1293
386 02 Strakonice

 

Lenka Bergerová -  logistika skladu
ecc@joalis.cz
mobil: +420 604 247 774
tel.: +420 383 321 741

Mám na starosti bezchybné fungování expedičního centra, zodpovídám za včasné a správné odesílání zásilek. Do mé pracovní náplně patří také evidence a objednávání speciálních preparátů.
Mým dalším úkolem je plynulé objednávání a zásobování expedičního centra preparáty Joalis a doplňkovým sortimentem. U výrobků Joalis dbám na co možná nejnižší potřebnou zásobu skladu, abychom mohli uspokojit požadavky zákazníků z celé republiky vždy preparátem dle nejnovější receptury, zároveň archivuji atesty našich produktů.  
Obracejte se na mne, pokud si chcete objednat zboží, žádáte-li o změnu svých osobních údajů v centrální databázi ECC, potřebujete-li vědět, v jaké cenové kategorii jste právě zařazeni. Kontaktujte mě také v případě, že čekáte na svou zásilku déle než dva pracovní dny, zásilka přišla poškozená nebo obsahuje jiné zboží, než jste si objednali.
Pokud chcete změnit adresu pro doručování informačního Bulletinu Joalis, či máte problémy s jeho dodáním, napište mi. Velmi ráda Vám pomohu.

Martina Bernadová -  marketing
eamw@joalis.cz
mobil: +420 734 751 814
tel.: +420 383 321 741
 
Moje pracovní povinnosti se skládají z několika částí. Mezi nejdůležitější patří servis pro Vaše programy EAM set. Připravuji je pro Vás k prodeji a zároveň se ne mne obracejte, pokud chcete svůj EAMset aktualizovat, budu mít pro Vás vždy připravenou nejaktuálnější verzi programu.Zároveň se starám o rozesílání informačních tiskovin a emailů. Mám na starosti rozšiřování povědomí o metodě C.I.C. a produktech Joalis nejen mezi veřejností, ale i mezi detoxikační poradce. Proto pro Vás například připravuji pravidelné Infodopisy.  Další důležitou činností je plánování a pořádání různých akcí (kongresy, letní škola, účast na veletrzích), ale také vytváření celého harmonogramu vzdělávání pro získání Detoxikačního poradce Joalis.  Mezi mé povinnosti také patří evidence a kontrola Certifikovaných center, aktualizace údajů o nich a oslovení detoxikačních poradců, kteří splňují podmínky pro získání Certifikovaného centra.
Budete-li mít jakékoliv dotazy či požadavky týkající se firmy a jejího chodu, napište mi. Ráda Vám se vším pomohu.


Renata Starcová - fakturantka, účetní
r.starcova@joalis.cz

Mým úkolem jsou platby faktur našim dodavatelům a také od našich zákazníků. Jedná se o platby faktur za zboží, dále vyhledávání a kontrola plateb za kongresy, on-line semináře, semináře s osobní účastí, letní školy a následné vystavování faktur. Můžete se na mě kdykoliv obracet s dotazy v rámci mých pracovních úkolů.

Jitka Špírková, Věra Čechová- expediční pracovnice
expedice@joalis.cz

Mezi naše povinnosti patří včasné a bezchybná expedice zboží, které jste si u nás objednali. Hlídáme exspiraci odesílaného zboží a jeho správnou šarži. Dbáme na správné uložení sortimentu ve skladu distribučního centra. Dalším důležitým úkolem je příjem, kontrola a uložení zboží od dodavatelů.  Jsem rádi, že Vám můžeme rozesílat informační materiály a další tiskoviny.
Registrace pro zasílání novinek na emailové adrese ecc@joalis.cz
(c) blackies.net