{hrefBegin}
Košík{basketCount} {basketPrice}
{hrefEnd}
 
{changeCurrency}
Kongresový den Brno
Místo konání:
07.10.2023 10:00 - 17:00
Hotel International, Husova 200/16
Brno 602 00
Program:
V POSLEDNÍM TÝDNU JE MOŽNÉ PŘIHLÁŠENÍ TELEFONICKY : 739 639 134
Platba za KD na místě 1100,- Kč.
Ing. Vladimír Jelínek

Makrosvět a mikrosvět z pohledu člověka
Moderní skenovací metody a snímky z mikroskopu kontra velikosti různých toxinů, na které jsou zaměřeny přípravky Joalis. Pokud je detoxikační informační metoda Joalis účinná, pak by se měly výsledky projevit také na odborných lékařských vyšetřeních.

Cirkalunární cykly a jejich vliv na hormonální systém ženy (i muže)
Mechanismy působení jednotlivých fází měsíce na přirozené biologické rytmy člověka. Hormonální antikoncepce a hormonální substituční léčba a její vliv na rozlaďování přírodních rytmů ženy. Hormony obsažené v odpadních vodách a jejich vliv na populaci v západním světě. Jak postupovat při detoxikaci po vysazení hormonální antikoncepce a obecně při jiných nevyváženostech hormonálního cyklu.

Mgr. Marie Vilánková

FlexiArt jako nový komplex na klouby
Problematika bolestí kloubů a uvedení nového přípravku, jeho složení. Nejčastější zátěže kloubů a postup při detoxikaci.

Akutní použití informačních přípravků v praxi
Co klienty v poslední době nejvíce trápí. Využití speciálek pro řešení infekčních nákaz. Streptokoky, spálové angíny, adenovirové infekce, respiračně synciální nákazy, chřipky a další akutní nákazy, se kterými se potkáváme. Long covid, oslabení imunity, nadměrná únava, jak nejlépe postupovat při detoxikaci.
Popis:
Pokud potřebujete aktualizovat EAM set, je třeba nás o tom informovat. E-mail: ecc@joalis.cz AKTUALIZACI je také možné STÁHNOUT přímo zde na webových stránkách v sekci Vzdělávání - EAMset.
Poznámka:
Hotel se nachází v samém centru města Brna, dostupné všemi dopravními prostředky. Autem je to pouze 15 minut a necelých 12 kilometrů od letiště Tuřany, anebo 10 minut chůze k hlavnímu vlakovému či autobusovému nádraží.
Přednášející:
Mgr. Marie Vilánková,Ing. Vladimír Jelínek
Cena:
1 000,0 Kč
Kapacita semináře:
Celkem míst: 90
Volných míst: 1
Registrace pro zasílání novinek na emailové adrese ecc@joalis.cz
(c) blackies.net