{hrefBegin}
Košík{basketCount} {basketPrice}
{hrefEnd}
 
Kongresový den Praha
Místo konání:
15.04.2023 10:00 - 17:00
Hotel Krystal, José Martího 2/407
Praha 6 162 00
Program:
Mgr. Marie Vilánková
. Žaludek, jícen a jeho detoxikace v praxi. Mikrobiom žaludku a jeho dysbióza. Souvislosti toxických zátěží žaludku a intolerance potravin. Novinky v detoxikaci a jejich použití v praxi.

.Flexiart jako nový komplex na klouby. Problematika bolestí kloubů a uvedení nového přípravku, jeho složení. Nejčastější zátěže kloubů a postup při detoxikaci

Ing. Vladimír Jelínek
.Problematika spojená s detoxikací dolních končetin. Otékání nohou a jednotlivé možné příčiny. Neuropatie a polymyalgie. Bolesti kolen. Toxikologický pohled i pohled tradiční čínské medicíny. Vhodné přípravky Joalis na detoxikaci problémů spojených s dolními končetinami.

.Zdravý spánek a jak ho dosáhnout pomocí detoxikace Joalis. Proč nemohou někteří lidé usnout? Proč se jiní probouzejí několikrát za noc a ráno se cítí nevyspalí. Epifýza jako důležitý orgán duševní stability. Jaká je optimální délka spánku. Úloha hormonu melatoninu jako nejsilnějšího přírodního antioxidantu. aneb spánek je nejlepší lékař.
Popis:
Pokud potřebujete aktualizovat EAM set, je třeba nás o tom informovat. E-mail: eccpraha@joalis.cz Je možné si aktualizaci stáhnout přímo zde na webových stránkách v sekci Vzdělávání - EAMset. Platba na místě 1100,- Kč
Poznámka:
Pojedete metrem trasou A, vystoupíte na stanici Nádraží Veleslavín, výstup Evropská. Hotel Krystal uvidíte asi 550 m před sebou, dojdete k němu parkem pěšky.
Přednášející:
Mgr. Marie Vilánková,Ing. Vladimír Jelínek
Cena:
1000,- Kč
Kapacita semináře:
Celkem míst: 103
Volných míst: 1
Registrace pro zasílání novinek na emailové adrese ecc@joalis.cz
(c) blackies.net