{hrefBegin}
Košík{basketCount} {basketPrice}
{hrefEnd}
 
{changeCurrency}
3.10.2020 BRNO

Mgr. Marie Vilánková

Respirační infekce, viry a další toxiny a patogeny plic, pronikání do organismu, vliv respiračních virů na další orgány a na psychiku. Informační působení respiračních virů a dalších patogenních mikroorganismů na naše emoce. Vliv psychiky na imunitu, jak strach blokuje imunitní reakce.

Cévní systém a kardiovaskulární onemocnění, zánět cév a jeho příčiny. Rizika krevních sraženin, vliv infekcí. Jak dosáhnout zdravého endotelu. Přehled preparátů pro detoxikaci srdečního okruhu. Vliv porušených cév a poškozeného srdce na psychiku člověka

Ing. Vladimír Jelínek:

Nová publikace Joalis Průvodce lidským tělem i duší 3 - o borelióze.Lymská borelióza, téma které se stává více a více aktuální. Účinná detoxikace pomocí nejnovější verze přípravku Spirobor. Nové pohledy na detoxikaci vlasů a vlasových folikulů. Stres, strach a jiné ledvinové emoce s vlivem na zdravý růst vlasů a jak vyjít z věčného kruhu opakujících se emočních stavů.

Nový preparát Urcid. Problémy s usazováním kyseliny močové. Inovovaný preparát Biosalz - detoxikace od biogenních solí v organismu. Ledvinové a žlučové usazeniny (kameny a písky), jejich druhy, jak vznikají, jak předcházet jejich vzniku a praktické způsoby jejich detoxikace.

 

Registrace pro zasílání novinek na emailové adrese ecc@joalis.cz
(c) blackies.net