{hrefBegin}
Košík{basketCount} {basketPrice}
{hrefEnd}
 
26.11.2011 PRAHA
26.11.2011 Praha

Kongresový den detoxikační medicíny s Mgr. Marií Vilánkovou a Ing. Vladimérem Jelínkem v Praze

Mgr. Marie Vilánková:
Metabolity. Jejich zdroje a jakým způsobem pronikají do organismu. Nejčastější místa jejich ukládání v lidském těle a zdravotní obtíže s tím spojené. Jak je nejlépe detoxikovat a souvislosti s dalšími toxiny. Problematika glutenu, kravského mléka, nesnášenlivosti a alergie.

Plísně. S jakými plísněmi se nejčastěji setkáváme a jak na nás působí. Zdravotní obtíže spojené s plísněmi a jaké jsou možnosti jejich řešení.


Ing. Vladimír Jelínek:
Léčivé byliny, jejich historické použití versus farmakologický přístup. Jakým způsobem se byliny používaly ve středověku versus nepochopení „chemického“ pohledu na byliny. Byliny, jejich obsah a význam v preparátech Joalis. Paracelsus – středověký génius a jeho lékařství.

Čakry a tkáně s nimi související. Čínská versus indická tradice – dva přístupy ve vnímání jednoho pohledu na zdraví člověka. Detoxikace důležitých tkání – klíčů, které mají zásadní vliv na „chod“ čaker. „Tajné čakry“ tantrického buddhismu a jejich vliv na postavení páteře a v konečném důsledku na funkci vnitřních orgánů.
Registrace pro zasílání novinek na emailové adrese ecc@joalis.cz
(c) blackies.net